2024-03-29

Šeimų šventėje – linkėjimai vėl susitikti

Skemų socialinės globos namuose paslaugų gavėjams ir jų artimiesiems surengta šilta ir jauki šventė „Velykinio margučio magija“. Šios šventės idėjos autorė – socialinė darbuotoja Gita Jankauskaitė.

IMG_0961.JPG  IMG_1100.JPG

Didžiosios metų šventės – laikas aplankyti artimuosius. Skemų socialinės globos namų paslaugų gavėjai nekantriai laukia lankytojų. Tad šventė „Velykinio margučio magija“ buvo puiki proga kartu praleisti laiką jaukioje aplinkoje, kartu susikurti velykinio stalo puošmeną, pasidžiaugti, pabendrauti.

IMG_1061.JPG  IMG_1022.JPG

Skemų socialinės globos namų gyventojų artimieji mielai atsiliepė į kvietimus. Atvyko svečiai ne tik iš Rokiškio ir aplinkinių rajonų, bet ir iš didmiesčių. Su gyventojų buities sąlygomis jie susipažino lankydamiesi įstaigos skyriuose, artimųjų kambariuose. O šventėje pažino turiningų veiklų įvairovę.

Sveikindamas įstaigos bendruomenę bei gyventojų artimuosius su artėjančiomis šv. Velykomis, Skemų socialinės globos namų direktorius Gintaras Girštautas linkėjo šviesaus ir prasmingo laukimo, džiaugsmo, bendrystės. Jis akcentavo, kad įstaigos durys plačiai atvertos lankytojams, gyventojų artimiesiems. Nes bendravimas yra didžiulė dovana ir vertybė.

IMG_1012.JPG  IMG_0939.JPG

Koncertinėje programoje šventės dalyviai klausėsi kapelos „Skemena“ atliekamų dainų. Po pasirodymo nuotaikingai savo veiklą šventės dalyviams pristatė ir į mielų pavasarinių dekoracijų – inkiliukų – gamybos edukaciją pakvietė žinomas tautodailininkas, medžio drožėjas Danas Stočkus.

Bibliotekoje savo eilėraščius skaitė Rokiškio rajone gerai žinomas, jau kelias poezijos knygeles išleidęs poetas Bronius R. O Dailės galerijoje ir Molio dirbtuvėje vyko smagios velykinių margučių marginimo edukacijos. Siuvyklėlėje buvo puiki proga pamatyti naujausius įstaigos gyventojų siuvinius: nuo maišelių dovanėlėms, dekoracijų iki tvarumo principais grįsto prijuosčių kūrimo projekto.

IMG_1073.JPG  IMG_1083.JPG

Paklausti, kaip vertina šią šventę, svečiai akcentavo, kad tokie renginiai labai svarbūs ir reikalingi, kad juose mielai dalyvautų, jei tik leis jėgos ir sveikata.