2024-03-25

Naktinio tinklinio turnyre – daug naujovių

Skemų socialinės globos namai bei neįgaliųjų ir draugų klubas „Saulės rankos“ kartu su bičiuliais – Rokiškio profesinio mokymo centru toliau plėtoja „Naktinio tinklinio“ idėją. Šis turnyras rengiamas antrą kartą. Varžybos paženklintos augimo ženklu: ir kiekybiškai – šiemet varžėsi net šešios komandos, ir kokybiškai – gausybe naujovių ir aikštelėje, ir už jos ribų. Beveik išsipildė pernykštis Skemų socialinės globos namų direktoriaus Gintaro Girštauto palinkėjimas žaisti iki aušros: po devynių susitikimų turnyro nugalėtojai paaiškėjo jau po vidurnakčio.

433465798.jpg  433396193.jpg

Žaidimo naujovės: šiemet žaista tamsoje, tinklas ir aikštės linijos buvo pažymėti LED apšvietimu, o specialūs kamuoliai švietė nuo smūgio. Rajono garbę įvairiose varžybose ginantys tinklininkai sakė, kad žaisti neįprasta: tamsoje visai kiti aikštelės ir kamuolio pojūčiai, prie tokios aplinkos reikia laiko priprasti. Tačiau varžytis labai įdomu. Žaidėjams ir žiūrovams specialiais dažais veidus ir rankas išpuošė „Grimerenos“ komanda. Taip pat Skemų socialinės globos namų bendruomenė pasirūpino šviečiančiomis dovanomis: apyrankėmis, kaklo papuošalais. O kad pertraukėlės tarp susitikimų neprailgtų, koncertavo globos namų talentai Klaidas ir Romualdas.

433462720.jpg  433982100.jpg

Nugalėtojų titulą apgynė Rokiškio profesinio mokymo centro pirmoji komanda, antrąją vietą iškovojo debiutantai – „Senamiesčio progimnazija“. Trečiąją vietą, kaip ir pernai, laimėjo Skemų socialinės globos namų tinklininkai. Ketvirti buvo svečiai iš Prūdiškių socialinės globos namų, penkti – Zarasų socialinės globos namų komanda. Šeštąją vietą užėmė Rokiškio profesinio mokymo centro antroji komanda. Susitikimo dėl trečiosios vietos bei finalo, taip pat ir apdovanojimų ceremonijos vaizdo įrašai – Skemų socialinės globos namų paskyroje Facebook tinkle.