2024-03-15

„2000 žingsnelių sveikatos ir tvarumo link“ iniciatyva pasklido po Lietuvą

Skemų socialinės globos namų iniciatyva „2000 žingsnelių sveikatos ir tvarumo link“ tęsiama. Nuo kovo 13-osios žingsniuoja ir aplinką švarina jau ne tik globos namų bendruomenė bet ir gausios bendraminčių pajėgos visoje Lietuvoje.

Prie iniciatyvos jau prisijungė Aukštelkės, Prūdiškių, Aknystos, Kalvarijų, Veisiejų, Zarasų, Strėvininkų socialinės globos namų, Panevėžio jaunuolių dienos centro, Jūžintų socialinės globos centro, Rokiškio pagrindinės mokyklos, Rokiškio profesinio mokymo centro, Obelių savarankiško gyvenimo namų, Skemų socialinės globos namų grupinio gyvenimo namų Sėlių g., Rokiškio visuomenės sveikatos biuro, Obelių senjorų klubo žmonės.

IMG_0953.JPG  IMG_0922.JPG

Pirmuosius 2000 iniciatyvos naujojo sezono žingsnelių lydėjo gera nuotaika ir bendrystės jausmas. Jo dėka šie žingsniai tapo įveikiami net tiems, kurie turi judėjimo negalią.

Skemų socialinės globos namus jau pasiekė nuotraukos, kokių „laimikių“ žygio dalyviai rado pakelėse. Džiugu, kad jie atsidurs ten, kur jiems ir vieta – šiukšlių konteineriuose.

431304190.jpg  423766408.jpg

Primename, kad iniciatyva „2000 žingsnelių sveikatos ir tvarumo link“ buvo pradėta pernai pavasarį, buvo įvertinta socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės padėka.